درباره ما

شرکت مهندسين م‍شاور زايندپژوه سپاهان

این شرکت در پائيز سال 1388 فعاليت خود را در زمينه خدمات مهندسي آغاز نمود. اين مشاور يک مجموعه چندتخصصي است که به پشتوانه سوابق طولاني کادر اصلي خود در زمينه خدمات فني مهندسي، مطالعات، طراحي و نظارت بر اجراي پروژه‌هاي متعدد در زمينه شبکه‌هاي آبياري و زهکشي-کشاورزي، منابع طبيعي و دامپروري- تأسيسات آب و فاضلاب- حفاظت و مهندسي رودخانه و دارا بودن گواهينامه صلاحيت خدمات مشاوره در پايه سه تخصص شبکه‌هاي آبياري و زهکشي از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري و همچنين مجوزآبياري تحت فشار در زمينه مطالعه و طراحي؛ رسيدگي و كنترل بر طرح‌ها؛ نظارت بر اجرا و نگهداري سيستم‌هاي آبياري تحت فشار از معاونت آب و خاك و صنايع وزارت جهاد كشاورزي؛ آمادگي کامل خود را در ارائه هرچه بهتر خدمات محوله با رعايت کليه استانداردهاي متداول اعلام مي‌نمايد.

پیام مدیریت

شرکت مهندسين م‍شاور زايندپژوه سپاهان، آمادگي کامل خود را در ارائه هرچه بهتر خدمات محوله با رعايت کليه استانداردهاي متداول در سراسر ایران عزیزمان اعلام مي‌نمايد.

ویدئو آموزشی

تماس با ما

آدرس: اصفهان، خيابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، روبه روي بانک صادرات ، کوچه درفش، ساختمان غدير، پلاک 32، واحد1/کد پستي: 17191-81548

تلفن تماس: 09131062580  -  03132654378
دور نگار: 03132654378     پست الکترونيک:  zayandps@gmail.comشرکت مهندسین مشاور آب در اصفهان

شرکت مهندسین مشاور آب در اصفهان